Aktualności

07.01.2021

Rok 2021 pod znakiem postępu

Nie przestajemy się rozwijać. Rok 2021 stanie dla nas pod znakiem postępu. Już wkrótce na naszej stronie pojawi się aktualny kalendarz szkoleń, a wraz z nim zaprezentujemy nową odsłonę Akademii Bezpieczeństwa Grupy Technologicznej ASE.  Na bazie wielu lat doświadczeń, specjalistycznej wiedzy opartej na praktyce naszych trenerów, ale także światowych specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa technicznego, wraz z najnowocześniejszymi technologiami wojskowymi, szkolenia przyjmą nowy wymiar i jakość szytą na miarę najbardziej wymagających użytkowników.

Szkolenia online

Rzeka płynie stałym korytem, z czasem zataczając coraz większe meandry. Zwalone drzewa nie zatrzymają wody - omijając przeszkody rzeka znajduje alternatywny bieg. W 2020 roku przyszło nam zmierzyć się z nową rzeczywistością pandemii. Ograniczenia jakie wywołała nie zdołały nas zatrzymać, spowodowały jednak wytyczenie nowego przebiegu szkoleń Akademii Bezpieczeństwa. Omijając napotkane przeszkody wdrożyliśmy systemy umożliwiające uczestnikom pozyskać jakościową, specjalistyczną wiedzę we własnym salonie.

Nasze szkolenia online początkowo płynęły niewielkim nurtem, jednak z czasem nabrały rozpędu i przekonały większą liczbę uczestników wysokim stopniem jakości połączonej z dostępnością. Naszym trenerom udało się podczas prowadzonych od maja tego roku szkoleń online, przeniknąć przez barierę płaskiego ekranu i przekazać wnikliwą wiedzę o bezpieczeństwie uczestnikom, którzy zdecydowali się na szkolenia w formie zdalnej.

Nie usiłujemy nikogo przekonać, że uścisk dłoni można zastąpić klawiszem „enter”, a kawa wypita we własnej kuchni jest lepsza od inspirującej rozmowy podczas przerwy z innym uczestnikiem. Nie sądzimy, że wygoda braku dojazdu do sali szkoleniowej przewyższy korzyść z uczestnictwa w inspirującej, spontanicznej dyskusji, która wywiąże się w jej czterech ścianach.  

My także nie możemy doczekać się tych wszystkich doświadczeń, których rzeczywistość wirtualna nie jest w stanie zastąpić. To co możemy jednak zapewnić, to dalsze przekazywanie wartościowej wiedzy w zakresie bezpieczeństwa technicznego, kolejnym pragnącym zdobyć nowe kompetencje uczestnikom. Podczas szkoleń online Akademii Bezpieczeństwa Grupy Technologicznej ASE, trenerzy w przystępnej formie, w najlepszym z dostępnych obecnie sposobów przekazują specjalistyczną wiedzę, czyniąc szkolenia online najlepszą alternatywą dla szkoleń stacjonarnych, w obecnej rzeczywistości ograniczonego kontaktu.

 

wstecz